piły taśmowe na wymiar
piły z gwarancją zgrzewu
produkcja pił taśmowych
jQuery Slider        Zgrzewanie pił «
        

Proces łaczenia taśmy w piłach taśmowych jest wykonywany przy pomocy profesjonalnej zgrzewarki. Przeprowadzenie zgrzewania, tak aby uzyskane łaczenie było mocne, trwałe musi być przeprowadzone z zachowaniem precyzyjnych ustawień parametrów procesu. Jest to możliwe do uzyskania wyłącznie w profesjonalnych zgrzewarkach.

Piły taśmowe pracują w specyficznych warunkach obciążenia i naprężenia. Taśma piły podlega wielu niestandardowym dynamicznym oddziaływaniom sił pochodzących od oporu ciętego materiału ( np. wykonując krzywoliniowe cięcie drewna lub metalu ). Dodatkowo pracuje zwykle w bardzo zmiennych zakresach temperatur ze względu na silne nagrzewanie się w wyniku tarcia. 

Te wyjątkowo wymagające dla materiału taśmy tnącej warunki, zważywszy niekiedy długotrwałość cięcia w procesach produkcyjnych powodują zerwania taśm w miejscach ich połączenia. Dlatego trwałość połączenia zgrzewu bezpośrednio wpływa na efektywność procesów produkcji, w których realizuje się cięcie piłami taśmowymi.

 

Firma Usługowa SKOCZYLAS wykonuje zgrzewanie pił taśmowych z gwarancją zgrzewu!

Proces zgrzewania jest poprzedzony dokładnym wymiarowaniem taśmy, tak by zostały zachowane parametry cięcia piły, odstępy między zębami, możliwość poprawnego rozwarcia i ostrzenia.

         
        
        Piły taśmowe do drewna i metalu produkcja zgrzewanie ostrzenie © 2015 entro24.com